Actives

Name Faculty (Major) Positions
O’Nell Agossa Management (Finance)
Mackenzie Anderson Arts (Political Science & History) Philanthropy Chair
Ivan Arredondo Engineering (Software)
Maxime Aubin Management
Johnathan Aziz Engineering (Mechanical)
Jean-Christophe Azzopardi Engineering (Civil)
AJ Bencharef Arts (Computer Science)
Theo Chan Arts
Nick Chimelowitz Engineering (Mining)
Simon Cinq-Mars Arts (Economics)
Ramzi Cotran Management (Marketing)
Charles Cormier Management (Finance)
Evan Coulter Management (Finance) Risk Management Chair
Sercan Demirtas Management (HIM)
Edward de Courcey-Ireland Engineering
Nico De Ruiter Engineering (Chemical)
Joe Derksen Management (Finance) ΑΦ Vice-President
Dean Di Giorgio Engineering (Mechanical) Academic Chair
Thompson Fairfield Garrow Management (Marketing) Φ President
Amir Fawzy Management (Finance)
Michael Fishman Management (HIM)
Xavier Fortin Management (Finance)
Lucas Francioli Management (Accounting)
Maximillian Gairard Management (Finance)
Kyle Gardner Management
Noah Gillard Management (HIM) ΑΣ Corresponding Secretary
Max Guyard Science
Harry Heighington Management  
Kevin Henley Management (Finance)
Oren Hodes Management (Finance & Marketing)
Ryan Irwin Engineering (Chemical)
Andrew Just Management (Finance)
Ryan Kates Management (Finance)
Thomas Kirouac Management
Pierre Leclercq Management (Economics & Finance)
Lambert Lefebvre Management (Not sure if HIM?)
Laurent Lefebvre Management
David L’Heureux Management (Finance)
Justin Leung Arts (Economics)
Charles Levy Arts (Economics & Physics)
Adam Li Arts (Economics)
Nolan Lypka Management (Finance)
Leo McGuire Engineering (Bioresource)
Shamus McGuire Engineering (Bioresource)
David Meyers Management (HIM)
Mark Michaels Management Σ Secretary 
Charlie Morison Management (Finance) Rush Recruitment Chair
Jack Morris Management
Denzel Mutoko Management (Economics & Finance)
Alex Ness Arts (History) ΣP Sergeant at Arms
Duke Oxtoby Engineering (Civil)
Matti Pärnänen Management
Dean Perlman Management (Finance)
Alexandre Perron Management (Finance)
Liam Prendergast Arts
Thomas Raymond Management
Sergio Rodriguez Arts Δ Historian
Deven Sanon Management (Finance) Philanthropy Chair
Kanishq Shah Arts (Economics)
Charlie Shortland Management (Accounting)
Cedric Spothelfer Engineering (Civil)
Dominic Spothelfer Engineering (Mechanical)
Jordan Stein Management
Corey Steinke Arts (Philosophy)
Ruby Thelot Management
Eric Van Hees Management (Finance)
Luke Visconti Engineering
Jacob Washkurak Arts
Nathaniel Williams Engineering (Mechanical)
William Williams Management
Jamie Wilson Management (HIM)
Seth Zucker Management Γ Treasurer